Vestuvės bot

VESTUVĖS

Mes pasiūlysime viską, ko reikia Jūsų vestuvių šventei, Jums liks tik mėgautis akimirkomis. Svarbiausią gyvenimo dieną pasirūpinsime išskirtinai aukšto lygio aptarnavimu. Turėsite galimybę naudotis dvare esančiomis dekoracijomis, gėlių kompozicijomis. Per ilgus veiklos metus sutikome įvairių savo srities profesionalų, tad drąsiai galime rekomenduoti dekoruotojus, fotografus ir kitus, šventę sukurti padėsiančius žmones.
Jei nenorite, kad Jūsų santuokos ceremonija vyktų Civilinės Metrikacijos biure ir ištirptų daugybės santuokų sūkuryje – amžiną meilę prisiekite didingame dvaro kieme, gamtos apsuptyje po atviru dangumi. Tegul vėjas medžių viršūnėmis šnara, o ceremonija vyksta niekur neskubant, savo ritmu.
Įsimintinai istorijai pasiūlysime arką, kuri suteiks ceremonijai daugiau iškilmingumo. Taip pat pasirūpinsime svečių susodinimu, gėrimais ir užkandžiais po ceremonijos.
Jums pageidaujant galima statyti palapinę, kuri apsaugos nuo permainingų, lietuviškų orų. Norime, kad Jūsų šventė būtų įsimintina, tad dūmai, fejerverkai ar ugnies šou pasirodymai yra leidžiami.
Taip pat, su malonumu suorganizuosime Jūsų svečių pasitikimą Palangos oro uoste. Bendradarbiaujame su patikimais vežėjais, todėl Jums nereikės rūpintis draugų ar artimųjų kelione – pasirūpinsime, kad jie saugiai atvyktų tiesiai į puotą. Dvare yra didelė stovėjimo aikštelė, kur galėsite palikti automobilius.
Grynas oras, dvaro didybė ir gyvybe pulsuojanti aplinka – visa tai sukuria galimybę vestuvių fotosesiją surengti pačiame „Vyšnių dvare“. Savo svarbios šventės akimirkas kviečiame padaryti dar gražesnes.
Maitinimas
Aptarnavimas