Vestuvės

APIE DVARO IŠVAIZDĄ

Šiandien „Vyšnių dvaras“ – unikali, ramybe ir prabanga dvelkianti, legendomis apipinta vieta, skirta gražiausioms Jūsų gyvenimo šventėms. Jo vieta išskirtinė – nuošali, tačiau kartu ir lengvai pasiekiama, vos 700 metrų nuo pagrindinio kelio. Jūsų šventės privatumą saugos miškų apgaubtis, šimtamečiai ąžuolai. Gamta užliūliuoja, apsuka galvą, laiko tėkmė pasimiršta ir viskas, kas lieka, tai mėgautis šventės akimirka. Vaikštant dvaro takais, tvyranti atmosfera nejučia nukelia į Viktorijos laikus, kai moteriškas žavesys ir grakštumas kerėjo aplinkinius, kašmyro šaliai dengė apnuogintus moterų pečius ir akį merkdavo manieringi džentelmenai.
Dvaras dar unikalus tuo, kad jame telpa ir Viktorijos laikų prabanga, ir žemaitiškos architektūros autentiškumas. Žvilgtelėkime į dvaro vidų. Jame yra dvi salės: didžioji ir mažoji. Didžioji dvaro salė yra 180 kv.m. ploto, joje galima susodinti iki 100 žmonių banketų metu. Furšeto metu — iki 200 asmenų. Pagrindinės salės forma yra unikali – L raidės formos. Tai reiškia, kad nesvarbu, kiek Jūsų šventėje dalyvaus žmonių, trisdešimt ar septyniasdešimt – visi svečiai jausis patogiai.
Mažoji VIP salė – 52 kv.m. ploto, puikiai tiks jaukiai, prabangiai šeimos šventei. Natūralaus medžio baldai, švelni spalvų gama ir pagrindinis erdvės akcentas — židinys. Salės centre stovintis didelis, ovalus stalas, prie kurio gali susėsti 14–16 žmonių, ypač tinka iškilmingoms progoms. Klasikinis interjero stilius ir tvyranti didinga istorinė atmosfera suteiks Jūsų šventei solidumo, elegancijos jausmo.
Maitinimas
Aptarnavimas