Kambariai

KAMBARIAI

Saulei paskendus šermukšnių alėjoje ir pasibaigus šventės šurmuliui, pasirūpinsime jaunųjų ir vestuvėse dalyvaujančių svečių nakvyne.
Iš viso dvare yra 80 miegamų vietų, kurios išsidėsčiusios per tris pastatus. Ramiam poilsiui siūlome įsikurti mūsų „Vyšnių dvaro“ viešbutyje, kuriame telpa 41 asmuo. Mums kokybiškas svečių poilsis yra itin svarbus, tad stengiamės viešbučio kambarius įrengti kuo kokybiškiau.
Pirmojo aukšto sienas puošia Lietuvos istorijos paveikslai, o antrame aukšte pasigrožėti galėsite gražiausiais Čiurlionio darbais. Autentiškuose, jaukiuose ir patogiuose kambariuose yra visi reikalingi patogumai: dušas, tualetas, šildymo ir vėsinimo sistema, šildomos grindys vonios patalpose, higienos priemonės, plaukų džiovintuvai ir t.t.
Apartamentai išsiskiria tuo, kad čia yra įrengtos guobos parketo grindys, atskiri dušas ir vonia, kambarys su virtuvėle. Išskirtinai jauniesiems skirto kambario nėra, tad leidžiame išsirinkti labiausiai jiems patikusį.
Pabudę, kai dar pievose brėkš vaiskus rytas, jaunieji ir svečiai pradėti dieną galės lauko terasoje, su puodeliu kavos ir sočiais pusryčiais.
Maitinimas
Aptarnavimas