ISTORIJA

„Vyšnių dvaras“ įsikūręs šalia Gintarų piliakalnio, kairiajame Minijos krante. Vieta, menanti dar I tūkstantmečio I pusės laikus. XVI a. – XVIII a. I pusėje ant piliakalnio stūksojo pirmoji Senosios Kartenos dvaro sodyba. Iš senolių lūpų pasakojama legenda byloja, kad dvaro ponas labai mėgo vyšnias ir turėjo jų visą sodą. Švedams dvarą sudeginus, apie kadais egzistavusį dvarą primindavo tik pavasarį sužydėdavusios vyšnios, todėl kalvą ir pavadino Vyšnių kalnu.

ŠEIMOS VERSLAS

„Vyšnių dvaras“ — tai mūsų šeimos gyvenimo projektas. Visas žinias ir širdį dedame į jo puoselėjimą. Kai pirmą kartą atvykome apžiūrėti šios vietos, iškart pajutome prisirišimą ir pamatėme dvaro viziją. Pasitelkę aistrą istorijai, subtilų meno pojūtį ir interjero dizaino žinias, pradėjome didingo dvaro statybas. Kad viskas būtų nepriekaištinga, kartu su profesionaliu architektu apkeliavome ko ne visus Žemaitijos dvarus, ir taip idėja pamažu pradėjo įgauti fizinę formą. „Vyšnių dvaras“ nuolatos atnaujinamas, tobulinamos detalės. Dėl šios priežasties dvaro logotipe pavaizdavome uroborą – tai amžinojo atsinaujinimo ir atkūrimo simbolis.

Vestuvės

APIE DVARO IŠVAIZDĄ

Šiandien „Vyšnių dvaras“ – unikali, ramybe ir prabanga dvelkianti, legendomis apipinta vieta, skirta gražiausioms Jūsų gyvenimo šventėms. Jo vieta išskirtinė – nuošali, tačiau kartu ir lengvai pasiekiama, vos 700 metrų nuo pagrindinio kelio. Jūsų šventės privatumą saugos miškų apgaubtis, šimtamečiai ąžuolai. Gamta užliūliuoja, apsuka galvą, laiko tėkmė pasimiršta ir viskas, kas lieka, tai mėgautis šventės akimirka. Vaikštant dvaro takais, tvyranti atmosfera nejučia nukelia į Viktorijos laikus, kai moteriškas žavesys ir grakštumas kerėjo aplinkinius, kašmyro šaliai dengė apnuogintus moterų pečius ir akį merkdavo manieringi džentelmenai. Dvaras dar unikalus tuo, kad jame telpa ir Viktorijos laikų prabanga, ir žemaitiškos architektūros autentiškumas. Žvilgtelėkime į dvaro vidų. Jame yra dvi salės: didžioji ir mažoji. Didžioji dvaro salė yra 180 kv.m. ploto, joje galima susodinti iki 100 žmonių banketų metu. Furšeto metu — iki 200 asmenų. Pagrindinės salės forma yra unikali – L raidės formos. Tai reiškia, kad nesvarbu, kiek Jūsų šventėje dalyvaus žmonių, trisdešimt ar septyniasdešimt – visi svečiai jausis patogiai. Mažoji VIP salė – 52 kv.m. ploto, puikiai tiks jaukiai, prabangiai šeimos šventei. Natūralaus medžio baldai, švelni spalvų gama ir pagrindinis erdvės akcentas — židinys. Salės centre stovintis didelis, ovalus stalas, prie kurio gali susėsti 14–16 žmonių, ypač tinka iškilmingoms progoms. Klasikinis interjero stilius ir tvyranti didinga istorinė atmosfera suteiks Jūsų šventei solidumo, elegancijos jausmo.

VESTUVĖS

Mes pasiūlysime viską, ko reikia Jūsų vestuvių šventei, Jums liks tik mėgautis akimirkomis. Svarbiausią gyvenimo dieną pasirūpinsime išskirtinai aukšto lygio aptarnavimu. Turėsite galimybę naudotis dvare esančiomis dekoracijomis, gėlių kompozicijomis. Per ilgus veiklos metus sutikome įvairių savo srities profesionalų, tad drąsiai galime rekomenduoti dekoruotojus, fotografus ir kitus, šventę sukurti padėsiančius žmones. Jei nenorite, kad Jūsų santuokos ceremonija vyktų Civilinės Metrikacijos biure ir ištirptų daugybės santuokų sūkuryje – amžiną meilę prisiekite didingame dvaro kieme, gamtos apsuptyje po atviru dangumi. Tegul vėjas medžių viršūnėmis šnara, o ceremonija vyksta niekur neskubant, savo ritmu. Įsimintinai istorijai pasiūlysime arką, kuri suteiks ceremonijai daugiau iškilmingumo. Taip pat pasirūpinsime svečių susodinimu, gėrimais ir užkandžiais po ceremonijos. Jums pageidaujant galima statyti palapinę, kuri apsaugos nuo permainingų, lietuviškų orų. Norime, kad Jūsų šventė būtų įsimintina, tad dūmai, fejerverkai ar ugnies šou pasirodymai yra leidžiami. Taip pat, su malonumu suorganizuosime Jūsų svečių pasitikimą Palangos oro uoste. Bendradarbiaujame su patikimais vežėjais, todėl Jums nereikės rūpintis draugų ar artimųjų kelione – pasirūpinsime, kad jie saugiai atvyktų tiesiai į puotą. Dvare yra didelė stovėjimo aikštelė, kur galėsite palikti automobilius. Grynas oras, dvaro didybė ir gyvybe pulsuojanti aplinka – visa tai sukuria galimybę vestuvių fotosesiją surengti pačiame „Vyšnių dvare“. Savo svarbios šventės akimirkas kviečiame padaryti dar gražesnes.

KAMBARIAI

Saulei paskendus šermukšnių alėjoje ir pasibaigus šventės šurmuliui, pasirūpinsime jaunųjų ir vestuvėse dalyvaujančių svečių nakvyne. Iš viso objekte yra 80 miegamų vietų, kurios išsidėsčiusios per tris pastatus. Mums kokybiškas svečių poilsis yra itin svarbus, tad stengėmės kambarius įrengti kuo kokybiškiau. Pirmojo aukšto sienas puošia Lietuvos istorijos paveikslai, o antrame aukšte pasigrožėti galėsite gražiausiais Čiurlionio darbais. Autentiškuose, jaukiuose ir patogiuose kambariuose yra visi reikalingi patogumai: dušas, tualetas, šildymo ir vėsinimo sistema, šildomos grindys vonios patalpose, higienos priemonės, plaukų džiovintuvai ir t.t. Apartamentai išsiskiria tuo, kad čia yra įrengtos guobos parketo grindys, atskiri dušas ir vonia, kambarys su virtuvėle. Išskirtinai jauniesiems skirto kambario nėra, tad leidžiame išsirinkti labiausiai jiems patikusį. Pabudę, kai dar pievose brėkš vaiskus rytas, jaunieji ir svečiai pradėti dieną galės lauko terasoje, su puodeliu kavos ir sočiais pusryčiais.

MAISTAS

Šventiniais pietumis ar vakariene pasirūpins „Vyšnių dvaro“ šefas Audrius Kukšta. Profesionalo karjerą pradėjo 2002 metais. Londone baigė kulinarijos mokslus. Po paskaitų dirbdavo, tuo metu viename garsiausių restoranų — „Gaucho Grill“. Po 3 metų darbo patirties išvyko į Šiaurės Airiją ir dirbo Daunpatriko miesto kriketo klubo restorane „Don Patrick“ jaunesniuoju virėju. Veliau restorane „Balloo House“ sukosi su geriausiu Airijoje virėju — Danny Millar. Restoranas buvo patekęs į „Michelin“ gidą tarp šimto geriausių restoranų. Po trejų metų tapo Danny dešiniąja ranka. Vėliau sugrįžęs į Londoną, dvejus metus vadovavo „Davys Champagne Charlies“ restoranui . Šiuo metu Lietuvoje dirba privačiu virtuvės šefu. Savo srities profesionalas suteiks svečiams galimybę mėgautis naujausiais, gastronomijos pasaulio tendencijas atspindinčiais, patiekalais. Mūsų dvaro virtuvės šefas taip pat pasiūlys plačią skonių paletę. Meniu – daugiau nei dešimt pagrindinių patiekalų. Jums reikės tik pasirinkti, o visu kitu pasirūpinsime mes. Kiekvieną užkandį, patiekalą nepriekaištingai suderinsime su Jūsų šventės įvaizdžiu, pasirūpinsime saldžiu stalu bei gėrimais. O prireikus, atsižvelgiant į galimybes ir pageidavimus, sukursime ir naujų skonių ! Savo šventės rūpesčius patikėkite mūsų profesionaliai komandai. Mes degame noru prisidėti prie Jūsų tobulos vestuvių šventės kūrimo.

Kontaktai

Kilus bet kokiems klausimams, kviečiame užpildyti šią užklausos formą
ir artimiausiu metu mes su Jumis susisieksime.