Naujienos

Pirtis pagerina nuotaiką, savijautą, be to, treniruoja organizmą, taip teikdama grožį ir sveikatą

Vyšnių dvaro pirtis įrengta atskirame rąstiniame namelyje, maždaug 50 metrų atstumu nutolusiame nuo dvaro pastato. Pirtyje yra įrengta virtuvėlė, šašlykinė, dušai su šildomomis grindimis, wc patalpos tiek pirmame, tiek antrame pastato aukšte. Salė pasisėdėjimui talpina iki 20 žmonių. Antrame aukšte įrengtuose kambariuose nakvynę galime suteikti 12 žmonių. Yra TV, muzikos aparatūra.

Pirties nuoma – geriausias būdas, galintis padėti pailsinti tiek kūną, tiek sielą

Pirties krosnis pastatyta pagal Uralo meistro I.Kuznecovo tracidijas. Nuo įprastų ji skiriasi tuo, kad nepalieka nesudeginto kuro atliekų ir reikalauja vos vieno prisėdimo per parą, o štai prie įprastos krosnies tenka budėti nuolat – stebėti, prižiūrėti, dėti malkas, valyti. Krosnies pakuroje puikiai sudega ne tik malkos, bet ir visi suodžiai. […]

Pirties ir kubilo nuoma – puikus laiko praleidimas su draugais

Prie pirties pastato, lauko terasoje įrengtame šešiaviečiame kubile galima mėgautis tyvuliuojančiu tvenkiniu, miško grožiu ir šalia stūksančiu piliakalniu, kitaip dar vadinamu Vyšnių kalnu. Norintiems be rūpesčių atšvęsti savo šeimos šventę, galime pasirūpinti maitinimu. Laukiame Jūsų atvykstant ištisus metus !